Chiny Legginsy do jogi z wysokim stanem producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Erica

Numer telefonu : 13790721600

Free call

Guangzhou Miqi Apparel Co., Ltd.

Adres : Nr 201, Budynek 2, Nr 38, Xinshi Road, Junhe Subdistrict, Baiyun District , Guangzhou , Guangdong , Chiny
Adres fabryczne : Nr 201, Budynek 2, Nr 38, Xinshi Road, Junhe Subdistrict, Baiyun District , Guangzhou , Guangdong , Chiny
Czas pracy : 9:00-18:00(czas Pekinie)
telefon służbowy : 020--26273771(Czas pracy)   86--13790721600(niedziałające czas)
Free call Video chat

Osoba kontaktowa

  • Mrs. Erica
  • Stanowisko : Sales Director
  • telefon służbowy : 13790721600
  • Miss. Catherine
  • Stanowisko : Sales
  • telefon służbowy : 13826447602
  • CO SŁYCHAĆ : 13826447602
  • E-mail : catherine@miqiapparel.com
  • Miss. Jayzmine
  • Stanowisko : Sales
  • telefon służbowy : 13417057114
  • CO SŁYCHAĆ : 13417057114
  • WeChat : sasanqua02
  • E-mail : jayzmine@miqiapparel.com
  • Miss. Iris
  • Stanowisko : Sales
  • telefon służbowy : 13060838046
  • CO SŁYCHAĆ : 13060838046
  • WeChat : 13060838046
  • E-mail : Iris@miqiapparel.com
  • Miss. Olivia
  • Stanowisko : Sales
  • telefon służbowy : 15812494757
  • CO SŁYCHAĆ : 15812494757
  • WeChat : 15812494757
  • E-mail : sales-o@miqiapparel.com
  • Miss. Mayla
  • Stanowisko : Sales Executive
  • telefon służbowy : 15626275350
  • E-mail : mayla@mikiapparel.com
  • Miss. Crystal
  • Stanowisko : Sales Executive
  • telefon służbowy : 18617379913
  • CO SŁYCHAĆ : 18617379913
  • WeChat : 18617379913
  • E-mail : crystal@yumeiapparel.com
  • Mr. Season
  • Stanowisko : Sales Executive
  • telefon służbowy : 13929527612
  • CO SŁYCHAĆ : 13929527612
  • WeChat : 13929527612
  • E-mail : Season@miqiapparel.com
  • Miss. Winnie
  • Stanowisko : Sales
  • telefon służbowy : 15915603462
  • CO SŁYCHAĆ : 15915603462
  • E-mail : sales-w@miqiapparel.com
  • Miss. Amy
  • Stanowisko : Sales
  • telefon służbowy : 15918691255
  • CO SŁYCHAĆ : 15918691255
  • E-mail : amy@yumeiapparel.com
  • Miss. Luna
  • Stanowisko : Sales
  • telefon służbowy : 13660253791
  • CO SŁYCHAĆ : 13660253791
  • WeChat : 13660253791
  • E-mail : Luna@miqiapparel.com