Chiny Legginsy do jogi z wysokim stanem producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Erica

Numer telefonu : 13790721600

Free call
Guangzhou Miqi Apparel Co., Ltd.

Guangzhou Miqi Apparel Co., Ltd.

  • Guangzhou Miqi Apparel Co., Ltd.
  • Guangzhou Miqi Apparel Co., Ltd.
  • Guangzhou Miqi Apparel Co., Ltd.
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna
Rodzaj działalności: Producent
marki: Ilość pracowników: 200~300
Coroczne wyprzedaże: Rok założenia: 2013
pc Export: < 10%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

 

Nasza firma posiada dwie fabryki, z których jedna znajduje się w Guangzhou, a druga w Fujianie. Jesteśmy dumni ze 100 wyszkolonych pracowników oraz 15 inżynierów i projektantów. Posiadamy ponad 300 zaawansowanych na świecie maszyn i urządzeń do szycia. Takie zasoby umożliwiają nam magazynowanie tkanin o wartości 200 000 USD na potrzeby każdego zamówienia. Nasze możliwości dostaw to około 40 000 sztuk miesięcznie. Nasze roczne przychody ze sprzedaży wynoszą około 2 miliony USD, przy średnim tempie wzrostu 30% rocznie.

Historia

  Guangzhou Miqi Apparel Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem najwyższej jakości odzieży sportowej i odzieży do jogi.Założona w 2013 roku i zlokalizowana w Guangzhou, specjalizujemy się w różnych produktach odzieży sportowej, takich jak legginsy, biustonosze, szorty, joggery, kurtki i bluzy z kapturem itp.

Nasze produkty są eksportowane do wielu krajów i regionów na całym świecie i cieszą się dużym uznaniem wśród naszych klientów.Teraz mamy wielu stałych klientów z Ameryki, Australii, Europy, Azji itd.

Chiny Guangzhou Miqi Apparel Co., Ltd. profil firmy 0

Chiny Guangzhou Miqi Apparel Co., Ltd. profil firmy 1

Usługa

 Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w usługach OEM i ODM możemy świadczyć kompleksowe usługi dostosowywania, projektowania i transportu w celu zaspokojenia różnych potrzeb klientów. Usługa niestandardowa obejmuje logo, etykietę, opakowanie i tak dalej. A nasi doświadczeni pracownicy sprzedaży oferują szybką reakcję i profesjonalne sugestie, aby bezproblemowo prowadzić interesy.

Chiny Guangzhou Miqi Apparel Co., Ltd. profil firmy 0Chiny Guangzhou Miqi Apparel Co., Ltd. profil firmy 1

Nasz zespół

Nasza firma posiada doskonały zespół programistów, który co tydzień tworzy zupełnie nowe wzory i style, wykwalifikowany zespół produkcyjny z ponad 200 pracownikami do sprawnej realizacji zamówień, profesjonalny zespół kontroli jakości, który kontroluje produkty, aby zapewnić dobrą jakość dla każdego klienta. W międzyczasie mamy doświadczony i dynamiczny zespół sprzedaży, który zapewnia profesjonalną, przemyślaną obsługę i zindywidualizowane rozwiązania produktowe.

Chiny Guangzhou Miqi Apparel Co., Ltd. profil firmy 0

  • Jamesha Dariyel

  • Chris Smith

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość